+372 39 29 099
+372 39 29 088Tooted

Firmast


Micro Electronics Trade OÜ asutati 2001 aastal. Põhitegevuseks oli elektroonika komponentide transportimine. Esialgu töötas firmas kolm inimest ning klientideks oli tosin ettevõtteid, kellele tarnisime elektroonika komponente. Hiljem saime firma NXP, suurima elektroonika komponente tootja, edasimüüjaks. Sellest sai meie firma arengu uus etapp, millal ettevõtte funktsioonid laienesid lihtsalt logistikast elektronika komponentide müügini ning terve hulk uute teenuste pakkumiseni. See omakorda nõudis uute spetsialistide töölevõtmist, neid välja õppimist ning tööks klientidega ette valmistamist. Tööle tulid mänedžerid, inseneer, laotöötajad, tollimakler ning IT spetsialist.

Käesoleval ajal Micro Electronics Trade OÜ pakub nii kõrge kvaliteediga tooteid otse tootjalt kui ka paindliku makseviisi tingimusi (järelmaks – kuni 60 päevaks ja rohkem), puhvervaru võimalust, tehnilise toe ja konsultatsioonide läbiviimist (Müügitingimused). Kauba töötlemiseks (pakendamine, ümberpakkimine, kliendile toimetamine) on olemas logistika osakond oma lao ja transpordiga. On olemas tollimaklereid, kes teevad tollivormistusi EL-i väljaspool, mis säästab kliendi aega ja raha. Tehniline toetus teostatakse inseneri osakonna abil. Selle baasil planeerime lähitulevikus luua enda «design house», mis aitab kliendidel algusest oma tootedisaini luua.

Praegu firma püsiklientide arv ulatub 60-ni ja nende hulgas on nii suured, kui ka väikesed elektronika toodete tootjad ja allhankijad. Peamised turud, kus meie ettevõtte tegutseb on Eesti, Läti, Leedu, Poola, Venemaa. Peale müügitegevust, meie firma tegeleb ka elektronika populariseerimisega ning tehnilise kogemuse ja informatsiooni laiali levimisega. Elektroonika sfäär areneb praegu kiire tempoga, ilmuvad uued komponendid ja lahendused, kusjuures komponentide iganemine ka toimub kiiresti. Selleks, et meie klientid oleksid uute lahendustega kurssis, korraldab meie firma koolitused ja seminarid. Sinna on kutsutud kõik elektronika huvilised. Seminarides osalevad ka firmade esindajad, kelle tooded meie pakkume. Niisiis seminaride osalejad võivad otseselt elektronika komponentide tootjate esindajatega rääkida, nendele oma küsimused esitada ning nendega koos oma disaini probleemidele lahendust leida.

Micro Electronics Trade on praegu üks liidritest, kes pakkub Baltimaades traadita GSM / GPRS lahendused Simcom moodulite baasil, ning integreeritud mikroskeemid, kelle üks suurimateks tootjaks maailmas on NXP. Peale selle me ise tegeleme spetsialistide ette valmistamisega ning koolituste ja täiendpraktika korraldamisega. Me stimuleerime töötaja soovi uuendused rakendama ja üldse töötama elektroonika toodete arendamiseks.